poniedziałek, 1 października 2012

Leki do ćpania bez recepty: ćpanie bez recepty. To też element wyniszczania ludzkości, czyli NWO « Szczepienia, medycyna, afery, Polska

Notatka reblogowana. Link do oryginału:

Leki do ćpania bez recepty: ćpanie bez recepty. To też element wyniszczania ludzkości, czyli NWO « Szczepienia, medycyna, afery, PolskaĆpanie leki bez recepty z apteki: co, jak, szkodliwość


Informacja specjalna: napisałem ten tekst w celu zniechęcenia do zażywania aptecznych narkotyków. Poniższe porady są pisane przez laika bez wykształcenia medycznego. Nie mogą zastąpić fachowej wiedzy i konsultacji lekarskiej, najlepiej z lekarzem znającym temat. Autor tekstu (Jarek Kefir) nie bierze żadnej odpowiedzialności za szkody wywołane zastosowaniem poniższych porad. Przed zażyciem jakiejkolwiek substancji chemicznej – koniecznie poszerz wiedzę i zaczynaj od małych dawek by sprawdzić jak substancja działa na organizm i czy nie jesteś uczulony. Każdy organizm jest inny i na każdego dana substancja może zadziałać inaczej. Każdy organizm wymaga także innej dawki i różne dawki u różnych osób mogą spowodować szkody zdrowotne. Generalnie należy brać pod uwagę takie czynniki jak: wiek, płeć, masa ciała, doświadczenie z daną substancją, inne spożyte narkotyki, zażywane leki i wiele innych – informacje znajdziesz na fachowych stronach. Przed użyciem danego leku zapoznaj się z dołączoną ulotką, poczytaj informacje w necie w indeksach leków ikoniecznie na stronach: www.hyperreal.info (pol.) i www.erowid.org (ang.). W przypadku jakichkolwiek komplikacji zdrowotnych lub wątpliwości po użyciu poniższych substancji, należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem. Pogrubione części tekstu to tzw “frazy pozycjonujące” i nie miejcie o nie do mnie pretensji.

1. Tussipect – syrop i tabletki.
Co do ćpania bez recepty? Tussipect
dostępność: oficjalnie na receptę, ale jak się pochodzi po mieście lub ma się “znajomą” aptekę, to można bez problemu dostać bez recepty.
substancja czynna: efedryna, pochodna amfetaminy.
działanie: w nieco większych dawkach pobudzenie, euforia, rześkość umysłu. Działa słabo empatogennie.
działania niepożądane: w dawkach rekreacyjnych mogą wystąpić zapaść, drgawki, uaktywnienie istniejących już problemów sercowych (arytmie zagrażają życiu!), gonitwa myśli, szczękościsk, silny lęk, atak nerwicy, znaczne pobudzenie wymagające hospitalizacji psychiatrycznej.
przedawkowanie: przedawkowanie efedryny może wywołać zawał serca, arytmie serca, tachykardię, paniczny lęk, udar mózgu, nagły zgon – ostrożnie.
dawkowanie: dla początkujących userów pół buteleczki syropu bądź 5 tabletek, dla zaawansowanych ćpunów – cała buteleczka syropu lub maksimum 7 – 10 tabletek. Nie brać więcej! Bo to i tak nic nie da poza skutkami ubocznymi. Uwierz.
mixy: najlepiej działa mix ECA (efedryna + kofeina + aspiryna). Ważne! Taki mix jest ZALECANY, bowiem dodatek aspiryny chroni serce i mózg. Zawsze dodawaj aspirynę do efedryny! kofeiny niekoniecznie, jednak dawki do 100 – 150 mg kofeiny jako dodatek wchodzą w grę.
Mixy NIE ZALECANE: nie stosować łącznie z depresantami (tramadol, heroina, alkohol) gdyż to samobójstwo dla Twojego serca! Takie połączenie nazywa się speedball i jest groźne dla życia.
ostrzeżenia specjalne: w razie wystąpienia objawów: nasilający się ból serca, duszności, dławienie, znaczne pobudzenie, psychozy, omamy, urojenia, skrajny lęk, zbyt szybka akcja serca (powyżej 150), drętwienie połowy ciała i przy tym bełkotliwa mowa – należy natychmiast wezwać pogotowie ratunkowe – 999 bądź 112 z komórek. Mogą to być objawy udaru mózgu bądź zawału serca.
środki bezpieczeństwa: jeśli lubisz brać pochodne amfetaminy, bierz też non stop suplementy diety: dużo omega-3 (3000 mg i powyżej), lecytyna (3600 mg i powyżej), magnez (najlepiej – chlorek magnezu bądź chelaty aminokwasowe magnezu), witaminę C w mega dawkach (od 3.000 do 10.000 mg). Te środki bezpieczeństwa nie uratują Ci zdrowia, ale w pewnej części pomogą chronić organizm, a to jest bardzo ważne! To dużo kosztuje, ale wg mnie jest to niezbędne
oznaki spożycia: Szybki puls, wzrost ciśnienia tętniczego, pobudzenie, bardzo wąskie źrenice oczu, słowotok, sałatka słowna, szybka mowa i ogólnie szybkie ruchy.
ryzyko uzależnienia: psychiczne – silne, fizyczne – bardzo słabe.
———————————————————-
2. Sudafed, Cirrus, Disophrol retard – tabletki.
Leki bez recepty do ćpania: sudafed
dostępność: bez recepty.
substancja czynna: pseudoefedryna, pochodna amfetaminy, izomer efedryny
działanie: ma słabe działanie pobudzające i euforyczne, kilka razy słabsze niż w wypadku efedryny. Jednak jeśli weźmiesz większą ilość, odczujesz raczej niezdrowe i “syntetyczne” pobudzenie. Efedryna (tussipect) w normalnych dawkach działa bardziej subtelnie i lekko empatogennie, zaś pseudoefedryna (sudafed) działa w bardziej sztuczny, “robotyczny” sposób – mocne pobudzenie, często z elementami lękowymi. Uwaga! Nie należy mieszać obu substancji – nawet ja nie znam ekwiwalentów i możliwość przedawkowania jest duża.
działania niepożądane: tak, jak w wypadku efedryny, jednak generalnie słabsze. Patrz: efedryna vel Tussipect.
przedawkowanie: jest równie groźne jak efedryny, jeśli dawki są duże. Jednak trudno to przedawkować jeśli masz na celu użycie stricte rekreacyjne. Patrz: efedryna vel Tussipect.
dawkowanie: od 120 mg do 240 mg jednorazowo. Nie bierz więcej, bo to i tak nic nie da poza skutkami ubocznymi. Jeśli weźmiesz nawet 240 mg i nic nie poczujesz – zostaw to, to nie środek dla Ciebie. Spróbuj skombinować tussipect.
ostrzeżenia specjalne: w razie wystąpienia objawów: nasilający się ból serca, duszności, dławienie, znaczne pobudzenie, psychozy, omamy, urojenia, skrajny lęk, zbyt szybka akcja serca (powyżej 150), drętwienie połowy ciała i przy tym bełkotliwa mowa – należy natychmiast wezwać pogotowie ratunkowe – 999 bądź 112 z komórek. Mogą to być objawy udaru mózgu bądź zawału serca.
środki bezpieczeństwa: jeśli lubisz brać pochodne amfetaminy, bierz też non stop suplementy diety: dużo omega-3 (3000 mg i powyżej), lecytyna (3600 mg i powyżej), magnez (najlepiej – chlorek magnezu bądź chelaty aminokwasowe magnezu), witaminę C w mega dawkach (od 3.000 do 10.000 mg). Te środki bezpieczeństwa nie uratują Ci zdrowia, ale w pewnej części pomogą chronić organizm, a to jest bardzo ważne! To dużo kosztuje, ale wg mnie jest to niezbędne.
oznaki spożycia: Szybki puls, wzrost ciśnienia tętniczego, pobudzenie, bardzo wąskie źrenice oczu, słowotok, sałatka słowna, szybka mowa i ogólnie szybkie ruchy.
ryzyko uzależnienia: psychiczne – średnie, fizyczne – niemal zerowe.
———————————————————-
3. Thiocodin – tabletki.
Narkotyki z apteki: thiocodin bez recepty
dostępność: bez recepty
substancja czynna: kodeina, pochodna morfiny, w organizmie rozpada się na morfinę. Lek zawiera też szkodliwy sulfogwajakol.
działanie: zamulające, euforia, uspokojenie.
działania niepożądane: wrzody żołądka i dwunastnicy, perforacja (przerwanie) błony żołądka z masywnym krwawieniem i koniecznością chirurgicznego usunięcia żołądka (!), trudności z oddychaniem, nadmierne uspokojenie, senność, upadki np ze schodów, dezorientacja, bóle i zawroty głowy, wymioty lub krwawe wymioty.
przedawkowanie: Krwawe wymioty, choroba wrzodowa, konieczność chirurgicznego usunięcia żołądka, depresja oddychania (zatrzymanie oddechu), śpiączka, zapaść, nagły zgon.
dawkowanie: od 10 do 20 tabletek naraz. zalecana dawka to 15 tabletek naraz.
mixy: powszechne są mixy z benzodiazepinami (np relanium, afobam), wzmacnia to euforię i uspokojenie, koniecznie zmniejsz wtedy dawki thiocodinu. Jednak wtedy jest większe ryzyko działań niepożądanych – depresji oddychania, zapaści, śmierci.
ostrzeżenia specjalne: lek Thiocodin zawiera bardzo szkodliwy dla żołądka sulfogwajakol, który jest zasadą (odczyn zasadowy). Dlatego do Thiocodinu koniecznie należy dodać coś co ma odczyn kwasowy (neutralizuje) – np dużo soku z cytryny, jabłka, soku z jeżyn itp. Jednak to nie gwarantuje, że nie dostaniesz choroby wrzodowej! W przypadku problemów z oddychaniem, spowolnienia oddechu, dyskomfortu w płucach należy natychmiast wezwać pogotowie ratunkowe – 999 lub 112 z komórek, gdyż może to oznaczać tzw depresję oddychania, groźną dla życia. Jednak bardzo rzadko zdarzają się takie objawy – np łagodne poczucie duszenia się, lęk przed śmiercią, szybka akcja serca – są to objawy nerwicy lękowej, która niczemu nie zagraża.
oznaki użycia: spowolnienie ruchów, zamulenie, szerokie źrenice, senność, upadki, potrącenia przedmiotów, nadmierne uspokojenie, wymioty, ogólnie objawy jak przy morfinie lub heroinie.
ryzyko uzależnienia: psychiczne – silne, fizyczne – bardzo silne.
———————————————————-
4. Benospokój – tabletki.
Benospokój do ćpania?
dostępność: bez recepty
substancje czynne: L – teanina, duża dawka melisy
działanie: uspokajające, pomocne przy medytacji bo zawiera L – teaninę, która pomaga wprowadzić umysł w dobroczynny stan alfa.
działania niepożądane: jest to bardzo bezpieczny preparat. Senność, nadmierne uspokojenie, sen.
przedawkowanie: głęboki i relaksujący sen, wpadnięcie w dobroczynny stan alfa (medytacja).
dawkowanie: 2, 4 lub 6 tabletek naraz. Więcej nie ma sensu brać.
mixy: dobrze działają mixy z benzodiazepinami, lekami normorytmicznymi i innymi uspokajaczami. Jednak oficjalnie nie zaleca się stosowania dużych dawek benospokoju w połączeniu z psychotropami.
ostrzeżenia specjalne: stan alfa i medytacja nie są ogólnie zalecane w przypadku schizofrenii paranoidalnej i psychoz. Jednak ja nie widzę przeciwswkazań.
oznaki użycia: senność, dokonywanie czynności medytacyjnych. Jest to bezpieczny preparat, więc nie powinien budzić Waszych obaw.
ryzyko uzależnienia: zerowe
———————————————————-
5. Benzodiazepiny – tabletki.
Benzodiazepiny jako narkotyki?
dostępność: wyłącznie na receptę, jednak ćpuny znajdują różne drogi by je zdobywać. W tym czarny rynek.
substancje czynne: w zależności od preparatu: alprazolam, clonazepam, estazolam, midazolam, diazepam, temazepam, medazepam, oxazepam, bromazepam i inne.
działanie: uspokajające, nasenne, lekko euforyzujące, przeciwpadaczkowe, miorelaksacyjne, relaksacyjne.
działania niepożądane: w zależności od preparatu. Dezorientacja, nadmierne uspokojenie, senność, głęboki sen,  amnezja, działania paradoksalne w tym: silne pobudzenie i psychozy, delirium tremens.
przedawkowanie: głęboki sen, senność, zamulenie, amnezja i zachowania psychopatyczne, upadki, przewracanie przedmiotów, dezorientacja, działania paradoksalne j/w. Depresja oddychania i niezmiernie rzadko zgon. Czasami uszkodzenie wątroby i mózgu. W przypadku próby samobójczej należy brać pod uwagę przedawkowanie benzodiazepin z lekami innego rodzaju, co jest bardzo niebezpieczne.
dawkowanie: alprazolam do 4 mg, clonazepam do 2 – 6 mg, diazepam do 20 mg. Więcej nie ma sensu brać.
mixy: powszechne są mixy z alkoholem, jednak taki mix może spowodować uszkodzenie wątroby i mózgu. Również można mieszać z opiatami i opioidami, jednak tu należy zredukować dawki opiatów i opioidów, bo może to skończyć się zapaścią.
ostrzeżenia specjalne: nie bierz więcej niż podałem, gdyż grozi to amnezją i różnymi chorymi, niekontrolowanymi zachowaniami. M.in. agresją, napadami złości, zachowaniami niebezpiecznymi itp itd.
oznaki użycia: bełkotliwa mowa, zamulenie, uspokojenie, senność, zataczanie się, spowolnienie odruchów, reakcje paradoksalne opisane wyżej, reakcje agresywne i aspołeczne opisane wyżej, amnezja, zaburzenia pamięci.
ryzyko uzależnienia: psychiczne – duże, fizyczne – extremalnie duże
———————————————————-
6. Aviomarin – tabletki.
Aviomarin: lek do ćpania bez recepty?
dostępność: bez recepty
substancja czynna: dimenhydramina (dimenhydrinat)
działanie: w zależności od dawki. W małych dawkach – uspokajające, nasenne, zamulające. W dużych dawkach: halucynacje, urojenia, wizje, filmy itp
działania niepożądane: tzw “bad trip” czyli skrajny lęk, atak nerwicy, psychozy, halucynacje, uaktywnienie schizofrenii paranoidalnej, uszkodzenie mózgu, uszkodzenie mechanizmów psychicznych, delirium tremens. Powoduje także niską koordynację ruchów, osłabienie mięśni, zawroty głowy.
przedawkowanie: patrz: działania niepożądane + zapaść, drgawki, znaczny spadek ciśnienia tętniczego, reakcje nerwicowe (lęk paniczny), zgon w męczarniach.
dawkowanie: w celu uspokojenia – 1 do 2 tabletek. W celu wywołania halucynacji i delirium: do 7 tabletek. Większe dawki są bardzo niebezpieczne.
mixy: mix z alkoholem daje nieprzewidywalne i bardzo niebezpieczne reakcje. Generalnie nie wolno tego mieszać z niczym. W celach nasennych można pomieszać z niewielkimi dawkami benzodiazepin, ale to nie ma żadnego praktycznego sensu.
ostrzeżenia specjalne: najlepiej bierz to z trzeźwym i doświadczonym opiekunem. W razie bad tripu należy wezwać pogotowie ratunkowe, bądź poradzić się trzeźwego opiekuna – jeśli jest doświadczony, pomoże Ci z tego wyjść. Aviomarin w dawkach rekreacyjnych może spowodować uaktywnienie ukrytych skłonności nerwicowych bądź psychotycznych (schizofrenicznych).
oznaki użycia: patrz wyżej, bełkotliwa mowa, zataczanie się, przewracanie się, rozszerzone źrenice nie reagujące na światło, zapaść, śpiączka, delirium, reakcje psychotyczne, wrażenie bycia w innym świecie, brak kontaktu z otoczeniem. Generalnie odradzam Aviomarin jako narkotyk.
ryzyko uzależnienia: nie wiem, jak można się uzależnić od takiego syfu
———————————————————-
7. Tramadol – tabletki, syrop, krople, zastrzyki, czopki
Tramal do ćpania – na receptę czy bez?
dostępność: wyłącznie na receptę, jednak ćpuny kombinują u “lewych” lekarzy i na czarnym rynku.
substancja czynna: tramadol
działanie: euforyczne, przeciwdepresyjne, rozluźniające.
działania niepożądane: działania paradoksalne depresyjne, omamy i halucynacje, spowolnienie oddechu, nadmierne uspokojenie, senność, uszkodzenie wątroby, epilepsja, drgawki, ataki paniki.
przedawkowanie: spowolnienie oddechu, depresja oddychania, atak padaczki – epilepsji, zgon.
dawkowanie: 3 do 10 kapsułek po 50 mg, czyli 150 do 500 mg w celach rekreacyjnych. Większe ilości grożą działaniami niepożądanymi.
mixy: powszechny jest mix z benzodiazepinami, jednak grozi to depresją oddychania – trzeba zmniejszyć dawki tramadolu. Bardzo niebezpieczne jest połączenie tramadolu z substancjami pobudzającymi, np amfetaminą, efedryną, kokainą itp. Takie połączenie nazywa się speedball i jest niezmiernie szkodliwe dla serca i mózgu.
ostrzeżenia specjalne: tramadol jest silnie uzależniający, a detox jest straszny. Musisz uważnie patrzyć, jakie tabletki masz i jaką dawkę stosujesz. dawki powyżej 400 – 500 mg są niebezpieczne. W przypadku spowolnienia oddechu i trudnościami z oddychaniem należy wezwać pogotowie ratunkowe. W przypadku powtarzających się ataków padaczki (powyżej 1) wezwać pogotowie ratunkowe, gdyż jest to tzw “stan padaczkowy”. Grozi to obrzękiem mózgu i śmiercią.
oznaki użycia: objawy jak przy heroinie, euforia, wesołkowatość, senność, upadki, potrącenia przedmiotów, rozszerzone źrenice, uspokojenie, zamulenie, przysypianie.
ryzyko uzależnienia: psychiczne – bardzo silne, fizyczne – extremalnie silne
———————————————————-
8. DXM – tabletki, syrop.
DXM bez recepty do ćpania
dostępność: bez recepty.
substancja czynna: bromowodorek dextrometomorfanu
działanie: w zależności od dawki. W małych dawkach powoduje euforie, odrealnienie, wrażenie chodu robota. W większych dawkach (2 – 4 plateau) powoduje halucynacje, filmy, zwidy, mistyczne doznania, OOBE (wyjście duszy poza ciało), depersonalizacje, odrealnienie.
działania niepożądane: uszkodzenie wątroby, trwałe i ciężkie uszkodzenie mózgu, w wypadku uzależnienia – bromizm, czyli za dużo bromu w organizmie, tzw “bad trip” czyli skrajny lęk, atak nerwicy, tachykardia, złe filmy, całkowite zagubienie się w czasie i przestrzeni, wrażenie bycia np jakimś przedmiotem, depersonalizacja, rozpad struktury osobowości, uaktywnienie się skłonności nerwicowych i schizofrenicznych. I wiele, wiele innych.
przedawkowanie: całkowite zagubienie się w czasie i przestrzeni, depersonalizacja, OOBE, bad trip, ataki padaczki, złe filmy, niebezpieczne zachowania, agresja, schizofrenia, uszkodzenia wielonarządowe, zgon w męczarniach.
dawkowanie: ja nie zalecam przekraczania 2 plateau. Przeczytaj o tym koniecznie w internecie! Ogólnie nie zalecam tego środka, bo jest bardzo szkodliwy.
mixy: hardcorowcy łączą to z benzydaminą, jednak reakcja organizmu po takiej torpedzie jest nieprzewidywalna i może się to skończyć źle. Można połączyć z niewielkimi dawkami benzodiazepin bądź benospokojem.
ostrzeżenie specjalne: środek ten jest bardzo szkodliwy. Należy go zażywać tylko i wyłącznie w towarzystwie trzeźwego i doświadczonego opiekuna, który pomoże w razie bad tripa. W przypadku przedawkowania, złych filmów nie dających się opanować, ataków padaczki trzeba wezwać pogotowie ratunkowe.
oznaki użycia: typowe jak w wypadku halucynogenów, nie reagujące na światło źrenice, utrata logicznego kontaktu z otoczeniem, dziwne, niewytłumaczalne zachowania.
ryzyko uzależnienia: psychicznie – słabe, ale istnieje, fizyczne – brak danych.
———————————————————-
9. Tantum rosa – saszetki
tantum rosa ćpanie bez recepty
dostępność: bez recepty.
substancja czynna: benzydamina.
działanie: w większości niemiłe halucynacje przypominające pełzanie robaków, rzadko: euforia; silne, niezdrowe pobudzenie.
działania niepożądane: często możliwe trwałe uszkodzenie nerwu wzrokowego i częste flashbacki, możliwy tzw bad trip, delirium tremens, skrajne pobudzenie, ataki nerwicy, spore uszkodzenie mózgu i wątroby. I wiele innych.
przedawkowanie: nie dające się opanować bad tripy, ataki epilepsji, zgon w męczarniach.
dawkowanie: jedna saszetka doustnie, jednak w ogóle nie polecam tego środka bo jest bardzo szkodliwy.
mixy: hardcorowcy łączą to z DXM, jednak rezultat tego może być nieprzewidywalny i trudny do ogarnięcia. Nie są zalecane żadne mixy!
ostrzeżenia specjalne: środek bardzo szkodliwy i nie jest przeze mnie zalecany. Jeśli zdecydujesz się wziąć, musisz mieć przy sobie trzeźwego i doświadczonego opiekuna i kilka tabletek clonazepamu na wypadek ataku padaczki bądź bad tripa. Clonazepam ma niewielką szkodliwość fizyczną i od biedy można go podać przy benzydaminie.
oznaki użycia: odrealnienie, brak kontaktu logicznego, delirium, majaczenie, dziwne reakcje i odruchy. Jak przy innych halucynogenach.
ryzyko uzależnienia: brak – już przy drugim – trzecim zażyciu mogą się pojawić trwałe działania niepożądane.
———————————————————-
10. neuroleptyki.
atypowe leki przeciwpsychotyczne: skutki uboczne
dostępność: tylko na receptę lekarską, jednak łatwo dostać u psychiatry.
substancja czynna: w zależności od preparatu. Neuroleptyki dzielą się na trzy generacje. ostatnie dwie generacje mają mniej działań niepożądanych.
działanie: przeciw-schizofreniczne, uspokajające (niektóre w małych dawkach pobudzają), stabilizujące nastrój, stabilizujące bad-tripy, hamujące halucynacje, zwidy i urojenia – jednak w razie bad-tripa lepiej by je podawał fachowiec w przychodni bądź w “punkcie opieki całodobowej” (znajdź w necie) niż Ty, bo połączenia z niektórymi halucynogenami mogą być groźne dla życia. Neuroleptyki mają też działanie uspokajające, zamulające, antystresowe (choć niektóre mogą powodować lęki). Neuroleptyki nie są lekami do ćpania, są to środki dla tych którzy skończyli cpać i teraz ponoszą ćpania konsekwencje.
zażycie większych, ale jeszcze leczniczych dawek: duże zamulenie, popadnięcie w sen, stan przypominający lobotomię – tzw “brak myśli”, stupor, katatonia, depresja.
działania niepożądane: objawy choroby parkinsona, depresja, wykręcanie karku do tyłu, wykręcanie oczu do góry, sztywność mięśni języka i twarzy (tzw “objawy pozapiramidowe”), możliwość żółtaczki i arytmii serca, utrata weny twórczej, utrata motywacji i chęci do czegokolwiek, skrajne zamulenie, nienormalnie długi sen, “zespół niespokojnych nóg”, możliwość ataków padaczki, niezmiernie rzadko – “nagły, niewyjaśniony zgon”. I wiele, wiele innych. Neuroleptyki I generacji brane przez większą część życia, skracają życie nawet o 30 lat.
przedawkowanie: nie dające się opanować ataki padaczki, depresja oddychania, objawy choroby parkinsona, silne objawy pozapiramidowe, arytmie serca, zgon w męczarniach.
mixy: lekarze powszechnie stosują neuroleptyki nawet z kilkoma lekami na raz: antydepresanty, benzodiazepiny, beta-blokery, inne neuroleptyki, hydroxyzyna itp. Ty możesz to świństwo samowolnie połączyć z benzodiazepinami, choć w ogóle nie wiem po co to brać.
ostrzeżenia specjalne: nie są to leki do ćpania. Leczenie należy zaczynać od bardzo małej dawki i dopiero w ciągu kilku tygodni zwiększać dawkę nieraz kilkadziesiąt razy (w zależności od leku!), pod ścisłym nadzorem lekarza. Można je łączyć z efedryną i innymi pochodnymi amfetaminy w celu zniwelowania lęków, jednak należy użyć jak najmniejszą dawkę neuroleptyku (naprawdę wystarczy), zapewnić choremu dużo świeżej wody i zaopatrzyć organizm w pokarmy obfite w cukry.
oznaki użycia: zamulenie, uspokojenie, senność, powolna mowa itp.
ryzyko uzależnienia: psychiczne – brak, fizyczne – brak, jednak neuroleptyki powodują uzależnienie innego rodzaju, tzw “konieczność ciągłego przyjmowania leku”. W przypadku dłuższego stosowania neuroleptyku, mózg zaczyna produkować dużo więcej dopaminy, gdyż organizm dąży do homeostazy (wyrównania). Jak się samowolnie odstawia neuroleptyk – w mózgu jest dalej, przez długi czas, dużo więcej dopaminy i wtedy bardzo często dochodzi do nawrotu choroby psychicznej. I oczywiście, powrotu do brania neuroleptyku.
———————————————————-
Wszystkie działania niepożądane, środki bezpieczeństwa, fachowe informacje znajdziesz tutaj:
www.hyperreal.info (pol.)
www.erowid.org (ang.)

Zaglądaj tam i szukaj informacji przed każdym wzięciem nowej substancji!

15 komentarzy:

 1. czy jest możliwość, że kupisz mi tusspiect a ja Ci zapłacę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Istnieją odpowiedniki tussipectu, które można dostać bez recepty (sama nigdy nie używałam tussipectu ani podobnych), ale mam silny opór moralny, by Ci pomagać w ich zdobyciu, czy nawet podaniu nazwy. Nie warto w to się pakować.
   Jeśli chcesz pogadać na temat używania tych substancji (niekoniecznie rekreacyjnie) lub poradzić się, to możesz napisać do mnie na zdgnor@gmail.com. Pozdrawiam.

   Usuń
  2. Cześć,, hm powiem szczerze, że tussipect by się przydał, rozmowa nic nie da przynajmniej w moim przypadku nie wiem jak kolegi,

   Usuń
  3. po co takie dawy jak po kresce sudafedu pozadnej jest fajnie

   Usuń
  4. Thiocodin- tydzień brania na zalecenie lekarza u 12latka i ... duze lęki, omamy wzrokowe, dotykowe. Warto? Na pewno nie, ale z drugiej strony syn stwierdza ze na wlasne zyczenie nic nie wezmie.Ale strachu się najedliśmy wszyscy.

   Usuń
 2. Wy jesteście pojebanymi frajerami

  OdpowiedzUsuń
 3. wykorzystanie leków w sposób nie dedykowany przez ich producentów jest wysoce ryzykowny. Niestety ryzyko często nie jest wystarczającym powodem żeby zrezygnować a tych działań. Artykuł o poważnym problemi XXI wieku

  OdpowiedzUsuń
 4. hahaha z tym tramadolem to przesadziłeś jakie halucynacje, (no chyba ze halucynacjami nazywasz nooding czyli pół-sen) jakie rozszerzone źrenice? Co do detoxu to tak po 2-4 tygodniowym ciągu z dawkami ok 1-1,5 grama 3-4 dni są bardzo nieprzyjemne ale jak się zmniejsza dawki jak się konczy to da się przeżyć (objawy jak przy średnio-mocnej grypie)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo dobrze napisany artykuł jest kilka błędów ale dobrze prezentuje tą część uzależnienia od leków o której żadko się mówi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. rzadko*

   Usuń
  2. -Jak Pan się nazywa?
   -Edward Sraczka.
   -Bardzo rzadkie nazwisko ;)

   Usuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Fakt benzydamin#y lepiej nigdy NIE brac do ust.

  OdpowiedzUsuń
 8. Tantum rosa trochę przesadzone... Po 2-3 saszetki i jest ok, i wszystko bardzo pozytywnie, bez bad tripów, najlepsze jest to, że nikt w takiego bad tripa po tantum Cię nie jest w stanie wprowadzić, bo mimo jazdy jesteś trzeźwy. Jedynie mocno słone i warto mieć zapas wody ze sobą. Oczywiście jak w przypadku innych środków jak ktoś ma coś z banią, to nawet po kawie mu odwali... A te robaczki, to takie w sumie świecące kolorowe nitki. Bardzo pozytywne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tantum Rosa tylko po ekstrakcji soli.

   Usuń